Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Stolica na masti i škrob

Lijepi pozdrav!

Dijete mi se od rodenja budi po noći, plače uz vjetrove, i po danu je cesto nervozno, plačljivo, sve smo pripisivali dojenackim kolikama, medutim dijete sada ima 14 mj. i još uvijek ima tegobe. Probala sam mu pomoći probioticima, ali nisam primjetila da išta ide na bolje. Trazila sam pretrage stolice i krvi, stolica na mast i škrob je pozitivna, IgE je 76.8, antitijela su sva 1, osim Glijadinskih klase IgG koja su 9, znaci isto negativna, ono sto mene interesira, po Vasem misljenju, je li ima rijeci o celijakiji ili nekoj dr. bolesti, koje pretrage jos uciniti, molim savjet, unaprijed hvala!

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Preporučam da se konzultirate s pedijatrijskim gastroenterologom.