Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

sumamed -upit

Tamara35

Dobar dan,

zamolila bih informaciju je li koliko opasno za dijete od 3 god i 10 mjeseci da popije Panklav,pa 5 dana nakon toga Sumamed forte koji pije već drugi dan? i je li istina ili mit za sumamed da nakon njega ne smije ništa pola godine piti (ovo nije izjava doktora, nego priča unutar nas mladih mama)

Hvala,

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ovaj mit kola već 20 godina i šire ga oni koji se prave važni a nemaju za to pokrića. Nema nikakvih ograničenja.