Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

svaka čast doktore

Bumbica

Ajme, nije ni vama lako... Inače, moje dijete je vaš pacijent i super ste mi pomogli sa njom. Htjela sam pitati, moja starija kćer ide na Srebrnjak, kašlje već od ljeta, dobila je seretide diskus i flixonase mada joj doktor nije uspostavio nikakvu posebnu dijagnozu. Uglavnom, dali postoji mogućnost da ja dođem s njom k vama na pregled s obzirom da puno manje čekam kod vas nego kod njih? A ona ne prestaje kašljati. Ima 10 godina, unaprijed hvala.

Darko Richter, dr. med.

Možete do mene, na Rebru, naručivanje 2367-406, a još prije ćete u Polikliniku za pedijatriju Alergovita, Tomislavov trg 21, Zagreb (www.alergovita.hr), gdje radi moja kolegica, a i ja ću se uskoro pridružiti.

Bumbica

Ako smijem pitati, dokad ste na Rebru?

Darko Richter, dr. med.

Koliko izdržim, no trebalo bi ovaj puta malo duže.