Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Uvučen i premali penis

Nemamimena

Djete 12 godina 75kila visina 165.Djetetu je penis malo uvučen kako vidim u opuštenom stanju je 4cm a u erekciji 5 cm dali je to nornalno posto ima 12.godina i djetetu je penis kako vidim malo uvučen.Što da radim te dali je to normalno ili nije pošto je i malo uvučen.Lp

Majka djeteta

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Javite se pedijatrijskom endokrinologu, treba obaviti pregled i po potrebi dodatne pretrage.