Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Viroza ili?

Nia-Kia

Postovani...trebam savjet.. dakle..moj sin od 1,5 god je u petak kakao jako tvrdo...od subote ujutro ima zutu rijetku i obilnu stolicu... i nema nikakav apetit. Pije ali slabo jede. Kaka do 3× i to tako zuto i pjenastu stolicu. On je dobre volje..mirno spava nema temperature. Ali me brine jer ne jede a on je inace dijete koje moze jesti puno i stalno. Sto da radim...da li da ga vodim kod doktora ili da cekam razvoj situacije...
hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Vjerojatno je riječ o prolaznoj virusnoj infekciji probavnog sustava, samo treba izbjegavati slatku hranu i piće. Ako se javi povišena temperatura javite se liječniku.