Psihijatrija

gušenje

daria

Kao mala stalno sam sanjala čudan san: gutam ogromne dinje tj. ne mogu ih progutati i hvata me panika. Pri tome osjećam neki miris koji i dan danas, ali rijetko, osjetim. U tijeku sna budim se i ne mogu ništa reći. Moj "pametni" tata je uvijek vikao na mene kad bih se tako probudila. Danas, imam troje dijece, starija kći (kada je imala 7. g.) imala je slične simptome - kao da joj nešto stoji u grlu. Nakon opsežnih pretraga nije ništa ustanovljeno - simptomi su prestali kad joj je jedan doktor rekao da je "šiza" i da je to normalno kod dijece te dobi. Od onda više nikad se nije žalila. Molim Vas da mi objasnite što znači moj san, i da li to ima kakvog utjecaja (nasljedno) na moju kći.
hvala

Prof.dr.sc. V. Folnegović Šmalc

Mišljenja smo da nije riječ o nasljednosti.Preporučamo konzultaciju dječjeg psihijatra.