Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Bol u gornjoj i donjoj čeljusti

brunella30

Poštovani, molim Vas za savjet.
Naime moja mama je stavljala umjetne zube, gornja i donja čeljust međutim neprekidno osjeća užasnu bol i jednostavno vise normalno ne funkcionira.
Doktor stomatolog joj neprekidno prepisuje Curasept proizvode od kojih nikakve koristi al ona je uporna pa stalno ispire.
Imam osjećaj dok priča o tome da su joj možda oštećeni živci ili nešto jel stalno osjeca kao neko probadanje, stalnu bol kao da hladno nešto jede ili pije.
Više nezna dali ju steže zubno meso, koji ju zub boli.
Sada tražim drugog stomatologa koji će joj možda znati i htjeti pomoći jer sam jako razočarana sa pristupm sadašnjeg doktora.
Koje je Vaše mišljenje? Zbog čega se to sada događa?
Hvala Vam

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

puno je premalo parametara da bih ja mogao dati neko suvislo mišljenje, pogotovo što se radi o komplikacijama nakon završene rehabilitacije.
Načelno bol može dolaziti ili od zuba( zubne pulpe) ili od zubnog mesa.
Ove boli se bitno razlikuju i obično nije teško nači uzrok.
Preporučio bih Vam da potražite drugo mišljenje, ali kako ste krenuli u tom smijeru moja preporuka je zakašnjela.