Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

ispadanje mlijecnih zubi

ivencija

Postovani doktore,
Imam osmogodisnjaka kojem su ispale samo donje jedinice. Redovito ide na preglede, i nisam smatral da je to cudno, a njegova stomatologica isto nista nikad nije komentirala, dok mi u privatnon razgovoru jedan stomatolog nije rekao da djetetu treba " iscupati" mlijecne zube , gornje jedinice...
Molim Vas za Vas komentar, je li to normalno da se mlijecni jos ne daju, iako se jedan ljulja al bar vec 3-4 mjeseca?
Unaprijed hvala i lijep pozdrav!

Dean Cekić, dr. med. dent.

Trebalo bi biti sve u redu, ja ne bih vadio mliječne zube.

Uvijek je moguće slikati panoramsku snimku, da se provjeri dali zameci trajnih zubi postoje.