Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Lijecenje gornje jedinice

Aminica

Poštovani; prije 6 godina sam lijecila gornju jedinicu i bilo je uredu do prije nekoliko mjeseci kad mi je pocela reagovati na toplo-hladno, otisla sam stomatologu i on mi je rekao da korjen zuba nije napunjen do kraja, i onda je uradio reviziju, jednom mi stavio lijek i sljedeci put ga je napunio i zatvorio, medjutim ja sad osjetim bol kad dodirnem taj zub i znam me iznenada žignuti, pa reko da vidim da li to moze biti reakcija zbog toga sto nije bio prije napunjen do kraja korjena ili nije dobro uradjeno?

hvala
Lp

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

bol na dodir zuba nakon liječenja istog je normalna i prolazi nakon nekoliko dana.