Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Migrena zuba

Enidanida17

Poštovani,
Prije dva dana sam prvi put osjetila bol u pretkutnjaku, koji sam popravljala ranije, nakon toga sam se javila stomatologu koji mi je rekao da je potrebno opet da popravim taj zub. Kada sam danas otisla da popravim rekao mi je da je gore nego sto je mislio i da je to zubna migrena koju je jako tesko izlijeciti mozda cak i nemoguce. Danas sam pocela sa lijecenjem i treba da idem svaki drugi dan, medjutim sad imam jako neugodan zadah, da li postoji nacin da se rijesim ovog problema, probala sam razne vode za ispiranje ali ne pomaze.
Zanima me i da li se ovaj problem sa zubom moze rijesiti?

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

dijagnoza je bila gangrena zuba.
Radi se o procesu odumiranja zubne pulpe, unutar čijeg prostora se nasele bakterije, te to dovodi do neugodnog zadaha.
Ovo je tipična dijagnoza, koja se uz adekvatnu terapiju uspiješno liječi.