Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

opća anestezija

mladamamica

Pozdrav!
Imam brata koji se panicno boji zubara... vec godinama nije isao u njega i sad ima velikih problema sa zubima... ukratko ima 4 poluzdrava zuba u glavi. Zanima me postoji li zubar u splitu ili hrvatskoj koji bi ga mogao uspavati i srediti mu zube jer ne postoji dan da mu nesto nije upaljeno. Zivi sa neopisivim bolovima a ne zeli pod lokalnu anesteziju jer ga je strah i zubara i krvi.
Unaprijed zahvaljujem

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

Dentalna fobija je relativno čest i ozbiljan problem.
Da ne duljim puno, opća anestezija nije obično indicirana za ovakve slučajeve.
Malo mi je neugodno zbog samoreklame, ali ovaj prilog je i snimljen da bi se pomoglo ljudima sa dentalnom fobijom.
Dakle:
https://www.youtube.com/watch?v=kr4iJ5AjifE