Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

pitanje

Sandra

Prije 2-3 mjeseca slucajno sam pritiskom prsta ispod nosa,negdje gdje je korjen dvojke,osjetila malu bol.Pomislila sam da sam to umislila sebi i zanemarila to.
Al danas opet dotaknem to isto mjesto ispod nosnice i osjetim bol.Uznemirila sam se i odmah nazvala svog zubar,al prije ponedjeljka nista.Napominjem da imam zdrave zube,redovno idem zubaru i ovako nesto me prepalo i odmah mislim na gubitak zuba.
Jos da kazem ovako me nista ne boli,jedino na jaci pritisak osjecam malu bol.
Sto bi moglo da bude,utjesite me jer do ponedjeljka crkoh od brige

Dr.sc. Silvana Jukić

Žao mi je što kasnim. Vrlo vjerojatno ste već riješili svoj problem, tj. rtg snimkom ustanovili i pregledom razlog boli u području dvojke. Straha zbog gubitka zuba ne bi trebalo biti obzirom da se danas zubi uspješno liječe i ostaju dugotrajno u čeljusti.