Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

problem s osjetljivim osjetom u ustima

vannoa

poštovani,

imamo sina od 10 godina koji ima pokvarene zube i to nam je sve veći problem,naime nije problem samo plač već i povraćanje čim mu se bilo što stavi u usta(čak i špatulica kod doktora).Zubarka nam nikako ne može pomoći iako smo probali već 10-ak puta.Interesira me radite li pod općom anestezijom(ne onim sredstvima za smirenje i protiv nelagode) i koliko bi otprilike stajalo da mu popravite 4,5 zuba s tim da mu je jedinica slomljena te bi trebalo napraviti i krunicu.Hvala unaprijed na odgovoru.

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

Opća anstezija je svakako nešto što se pokušava izbječi kad god je to moguće u stomatologiji.
Postoje različiti oblici sedacije.
Preporućam Vam da se za ovaj problem obratite u Polikliniku iDENT, Jurišićeva ulica.