Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

sek. kompresija

dada

Prije desetak godina krenula sam ortodontu. Izvađene su sve četvorke, zdrave zbog "premalo mjesta" za sve zube. Nosila sam aparatić i donji zubi su mi se ispravili. Kako se gornji nisu ispravili predložen mi je fiksni aparat koji nisam uzela zbog financijske situacije. Sada mi se gornja desna trojka nalazi iza dvojke i nalazi se pazno mjesto za tu trojku. Da li je moguće to mjesto ispuniti umjetnim zubom, na koji način ili se mora ispraviti ta trojka aparatom. Imam 25 godina. HVALA!

Dr.sc. Silvana Jukić

Ja vam svakako preporučam ortodontski način, tj. ispravljanje položaja zuba aparatićem jer će vas u konačnici i protetika doći dosta. K tome rezultat nikad nije takav kao kad su prirodni zubi na svom mjestu.