Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

sredstva za izbjeljivanje zubi

Jadranko

Postovana dr. Jukic!
zanima me osobno je li moguce u apoteci nabaviti nekakvo sredstvo za izbjeljivanje zubi ili se ta sredstva mogu nabaviti iskljucivo i samo kod stomatologa. Ako se vec odredjena izbjeljivanja vrse kod kuce, prema tvrdnjama nekih privatnih stomatologa, pretpostavljam da je onda moguce takva sredstva za izbjeljivanje nabaviti i u ljekarnama.
Sve najbolje
Hvala

Dr.sc. Silvana Jukić

Moguće je nabaviti sredstva za izbjeljivanje u ljekarnama, drogerijama pa čak i bolje opskrbljenim supermarketima.

Jadranko

Dr. Jukic, hvala Vam na odgovoru. Jos bih Vas samo zamolio da mi odgovorite sto mislite o sredstvu za izbjeljivanje zubi Rapid White koji je moguce nabaviti u ljekarni. Je li potrebna prethodna konzultacija sa stomatologom glede uporabe tih sredstava ili se ona mogu koristiti i bez konzultacija. Naime, prema uputama tog gela koji se, kako pise, postavlja u usta i drzi do 10 minuta, pretpostavljam da su to ipak neka sredstva koja mozda unistavaju caklinu, pa vas molm za misljenje i komentar
Pozdrav