Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Teška upala zuba

mirnaaa

Poštovani,

prije 11 dana sam imala tešku upalu zuba i vilične kosti,pri čemu mi je natekla cijela desna strana lica.Otišla sam u hitnu ambulantu,gdje su mi zub i izvadili jer nije bilo drugog riješenja. Vađenje je dobro prošlo,rana dobro zarasta,i oteklina splašnjava. Morala sam jos 7 dana poslije piti antibiotike 3X1 Klimicin 300 mg. Međutim sve mi je splasnilo osim vilične kosti. Još uvijek osjetim da je podebljana. Hoće li to s vremenom splasnuti?

Hvala.

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

naravno da bi trebalo splasnnuti. Ako se to ne desi u idućih 7 dana morate posjetiti stomatološku ambulantu i vidjeti o ćemu se radi.