Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Umnjak

Berislav

Poštovani.
Prije godinu dana bolio me donji desni umnjak.Moja lječnica ga je pokušala izvaditi ali nije uspijela u potpunosti.Ostali su ostaci ali više nisam osječao bol.Ona mi je rekla da za šezdeset dana možemo lako izvaditi i ostatak, međutim ja nisam izvršio obavezu dolaska.Sad osječam bol u tom zubu i moj lječnik mi kaže da moram na kirurgiju.Zanima me gdje odnosno u kojoj Zdravstvenoj ustanovi mogu to izvršiti.
Unaprijrd zahvaljujem na odgovoru.
Pozdrav.

Dr.sc. Silvana Jukić

U svakoj specijalističkoj ordinaciji oralne kirurgije u Vašem gradu. U Zagrebu takve ordinacije se nalaze na Stomatološkom fakultetu u Gundulićevoj 5, u Stomatološkoj poliklinici u Perkovčevoj 3 i u Novoj bolnici. Postoje i privatne ordinacije Oralne kirurgije.