Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Zivac

L4N4

Postovanje.
Prije vise od dvije godine zubarka mi je umrtvila zivac u gornjoj lijevoj petici koju je inace dugo lijecila i na kraju spasila.Nisam imala problema sa tim zubom sve do sada.Prvo se javlja bol na toplo hladno, recino ako udahnem hladan vazduh zaboli jako i prodje, ali sada vec bol se javlja svako malo i intenzivna je.Boli citav dan i smiri se tek onda kada popijem voltaren rapid.Onda ne boli neki duzi vremenski period pa opet pocne.Da li do toga dolazi recimo od prehlade i propuha ili je nesto ozbiljnije da se idem javiti zubaru?!

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

Ne boli Vas taj zub nego neki drugi.
S obzirom na simptome, trebali bi se javiti svojoj doktorici.