Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Žuti zubi

vpotocki

Primjetila sam da moja curica (2 god.) ima nešto žuće gornje prednje zubiće, u odnosu na ostale.
Uredno peremo zube ujutro i uvecer. Kada sam ovo uocila dodatno sam pokusala to skidati cetkicom - ali ne ide.
Što bi mogao biti tome uzrok i što se moze uciniti?
hvala.

Dean Cekić, dr. med. dent.

Teško je na osnovu šturih informacija postaviti dijagnozu.
Nisam baš siguran da se radi o nekom patološkom procesu koji bi zahtijevao terapiju.
Predlažem Vam da svoje sumnje i pitanja razrješite pregledom u stomatološkoj ordinaciji.