Pretraživanje


JE U SKRACENOM OBLIKU GLASILO OTPRILIKE OVAKO: Zadnja UREDNA mjesecnica  bila je 23.7. i krvarenje je bilo normalno, 5 dana. Prvi dan zadnjeg krvarenja (mjesecnica?!) je bilo 28.8.  I koje je trajalo


.ventolin 8-9mj.( od23.08.10.09.) 5.cimolan 9.mj. pedijatrija ambulanta 22.08.2002. Solu.Medroc 20mg i.m. 09.09.2002. Solu.Medroc 20.mg i.m. 15.09.Dom Zdravlja -dežurstvo


granulociti (%) 8.2 rel % (23-66). Lari su ponavljani nalazi. Nalaz 25.04.2018. (S)Imunoglobulin A 0.08 g/L (0.0-0.83) (S)Imunoglobulin M 0.27 g/L (0.0-1.45) (S


nalazim." 13.12.2001. U zadnje vrijeme ima oko 2-3 puta tjedno temperaturu koja počinje drhtavicom i izmjerena iznosi oko 35°C da bi kroz sat vremena dosegla ne više od 37,7°. Ona tada ne može spavati i


Cijenjena docentice, Sa 17 godina posjetila sma prvi puta ginekologa sa simptomima koje imam i dan danas (povremeni bolovi u donjem dijelu trbuha). Tek sam sa 23 godine dobila stediril-d (da bi se


Cijenjeni, imam djevojčicu staru 3,3 godine. Od rođenja slabo jede, a i sklona je raznim infekcijama koje su uvijek završavale upalama uha ili bronhitisom. U 12. mj. cijepljena je s Pneumo 23. Od


upotrebljavala sam Canesten krem (na svoju ruku bez pregleda kod lijecnika) i svrbez se smirio neki period i nakon 2-3 meseca se opet pojavio. Opet sam primala iste tablete Gino-Dactarin, medjutim nakon izvesno


spavanje da nije preumoran kada ide uveče spavati itd. Dobronamjerne savjete da ga pustim 2-3 noći da plače - pa će vidjeti da nema svrhe plakati i spavat će cijelu noć, ne mogu poslušati, jer ga ne mogu


Moja 23 mjesečna cura je prilično problematična kad je jelo u pitanju. Zapravo je oduvjek bila takva, teško je prihvaćala svaku novu hranu i tehniku hranjenja koju smo uvodili. Odbija svaku novu


kostantnom strahu od trudnoce i ne daj Boze ab-a.Uzasno su mi i odmogle i kampanje protiv ab-a jer sam se osjecala dodatno jos vise krivom. Sada imam neredovne menstruacije,koji put 23.,25., ili 27.dan a za