Kontracepcija

2 pilule u jednom danu

makronka

Poštovani,

U petak sam počela novu kutiju pilula, a jučer sam greškom popila 2 pilule odjednom. Sto mi je činiti večeras kad dođe red sa popijem novu pilulu? Preskočiti ili popiti pilulu od ponedjeljka pa ću sa tim skratiti blistat za 1 tabletu? Dali sam svejedno zaštićena?

Odnos "do kraja" sam imala u nedjelju, a u petak nismo išli do kraja. Kako se ponašati do kraja blistera?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
nastavite s normalnim uzimanjem tableta. Ciklus će se skratiti za jedan dan. Cijelo ste vrijeme zaštićeni od trudnoće.