Kontracepcija

Moguća trudnoća

Mladilav

Pozdrav
Imao sam seksualni odnos sa djevojkom u trajanju od 20 sekundi bez zaštite. Nije došlo do ejakulacije.
Djevojka je sutrodan dobila menstruaciju.
Međutim sad joj kasni već nekoliko dana.
Je li moguće da je trudna nakon tog odnosa? Između nismo imali seksualne odnose

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguća trudnoća.

Danchy24

Dali je moguća trudnoća,ako smo dečko i ja imali nezaštićen spolni odnos dva dana prije početka mjesečnice pri čemu je došlo do ejakulacije. Inače mi mjesečnica traje 3 do 5 dana a menstrualni ciklus od 30 do 35 dana.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
imali ste odnos u vrijeme neplodnih dana, tako da ne postoji mogućnost trudnoće. Naravno, ako su vam ciklusi redoviti.