Kontracepcija

bebi se guli koza na dlanovima i stopalima

mmm888

Postovani,

Bebi od 8 mj vec u nekoliko navrata guli se koza na dlanovima i stopalima. Samo odjednom joj se pojavi oguljena koza i odmah ispod nje se vidi nova mlada crvena kozica..primjetila sam da se prije toga znaju pojaviti kao vodeni mjehurici i nakon toga na tom dijelu ostane oguljena koza. Nova koza brzo naraste ali me brine zbog cega dolazi do toga. Prbi put to se pojavilo prije 3 mjeseca i od tada u vecoj ili manjoj mjeri tri puta. Prvi put je pedijatar rekao da bi mogla boti reakcija od gljivica ali ona nije imala nikakve gljivice niti simptome prije toga. Ne cini mi se da je to svrbi. U jednom danu odjednom se pojavi..za par dana nova koza se obnovi i to je to. Da li znate sto bi mogao biti uzrok. Pomislila sam da je mozda do vrucine ali ona nije na suncu i ne primjecujem da se puno znoji...hvala i lijepi pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pitanje je na krivom mjestu. obratite se pedijatru ili dermatologu.