Kontracepcija

belara

Petric97

Poštovani,
Pijem Belaru već godinu i pol dana. Jučer 5.8.zaboravila sam popiti tabletu i imala sam odnos s ejakulacijom. Danas (6.8.) oko 10 popila sam tu zaboravljenu tabletu i u uobičajeno vrijeme danasnju tabletu. Zanima me, kolika je šansa za trudnoću? Znam da idućih tjedan dana moram koristiti druge metode kontracepcije uz tablete.
Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa je mala. Vrlo mala.

Petric97

Jučer mi se pojavila lagana bol u predjelu jajnika i kada se obrisem nakon nužde, svjetlo roza sluzavi trag, izgubljena sam, sto bi to trebalo ukazivati?
Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Posljedica je neredovitog uzimanja pilula najvjerovatnije.