Kontracepcija

Krvarenje uz prijenje tableta

Matea23

Postovani pijem rosanelle tablete pocela sam ih piti 29.7 na prvi dan menstruavije koja ke traja tri dana,Jucer sam se kupala u moru koje je bilo hladno dosta od kise i kad sam doslavu apartman na kupacem sam imala bjeli iscjedan kpji ke u sebi imo sluz krvi,a dane prije zeleni iscjedak i bolilo me desni jajnik sta mislite o cemu bi se moglobradit

Dejan Šakoronja, dr. med.

Probojno spoting krvarenje uz pilule. Nastavite dalje s uzimanjem.