Kontracepcija

gljivice ili?

ovako moj problem je peckanje,svrbes,neugodni miris.i zutosmeckasti obilni iscjedak,svaki puta kad odem kod ginekologa da mi vaginelete ,i prode 2-3 dana i mene pocinju opet isti simptomi...napominjem da pijem diane, a zadnji spolni odnos sam imala u 7mj ove godine, a ginekolog me samo pregleda i kaze da je upala. a nista mi ne kaze o cemu se radi...i imam lagane bolove u donjem dijelu trbuha... a spolni odnos mi zna biti nekada bolan,a i pregled,kod ginekologa,tj papa test kada mi radi....neznam o cemu se radi...

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ovo je forum o kontracepciji, a vaše pitanje nije vezano za istu. Preporučujem da slijedeći put pitate svog ginekologa sve što vas zanima.