Kontracepcija

braon sekret u toku uzimanja pilula

desperada92

Postovani,
Pijem logest pilule skoro pola godine.. sa novom kutijom sam pocela 21.01. i jutros (30.01) mi je krenuo svetlo braon sekret.. samo mi je sekret promenio boju, ne osecam ni svrab, ni peckanje, nit je neprijatnog mirisa.. jel moguce da ja uprkos tabletama imam plodne dane i ovulaciju; i koji je razlog promene boje; i da li smem da imam odnose, tj da li sam zasticena?

Unapred hvala na odgovoru,
Pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Radi se o probojnom krvarenju uz pilule. Nastavite dalje s uzimanjem.

desperada92

A da li sam zasticena tokom odnosa? I da li trebam da menjam pilule? I kako doktor odluci koje cu da pijem? Jel su potrebne neke analize?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Zaštićena ste. Ostalo pročitajte u topicu ; sve o kontracepciji.