Kontracepcija

cigarete i alkohol uz Yasmin!!

Barbara2202

je li bas nuzno prestati pusiti i uopce piti alkohol kada se piju tablete? znam da postoji rizik od mozdanog udara i sl.,ali ne moze se bas tako lako dogoditi i to svima? suspicious

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Tako je, ne može se to baš tako lako dogoditi i ne može baš svima, ali obzirom da se preporučuje ne pušiti uz kontraceptive što mislite kome će se lakše dogoditi, onom tko ne puši ili tko puši? Žao mi je ako vas razočaravam, ali ovakvo pitanje nije pametno postaviti jednom doktoru, ja nemam izbora nego vam odgovoriti da to morate happy.
A što se tiče prethodnog pitanja, slobodno započnite danas, pilule će djelovati.

Barbara2202

hvala puno!! happy happy