Kontracepcija

da li je moguca trudnoca

lucijana66

Lijep pozdrav. Pijem lindinete 20 vec 2god. Prvu tabletu sam zaboravila popiti kada sam trebala navece te sam ju popila iduci dan ujutro i dalje nastavila piti kako sam trebala .. Nisam imama odnos narednih 10dana... Ali nisam dobila... Zanima ne sta da radim zbog toga sto bi sutra trebala poceti s novom kutijom tableta ...da se testiram za svaki slucaj i popijem prvu tabletu bezobzira sto nisam dobila??

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, najvjerojatnije se ne radi o trudnoći, ali za svaki slučaj preporučam da učinite test.