Kontracepcija

da li nastaviti posle pilule dan posle sa diane 35

mariana0106

postovani
pijem 3 mjeseca diane 35 ...zaboravila sam piti 6 dan ...kada sam se setila popila sam posle 12 sati sjutra dan dvije ....i nastavila u isto vrijeme druge ...posle tri dana imala sam polne odnose bez zastite ...tako da uzela sam odmah pilulu za dan posle... escapelle (SINOC U 21 CASA INACE U ISTO VRIJEME KADA POPIJEM DIANE 35) . sada da li da nastavim sa diane 35 ili da prekinem ....inace popila sam 10 pilula iz ove kutije

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nastavite dalje s Dianama.

mariana0106

puno vam hvala n odgovoru ...ali molim vas objanite da li da nastavim sa diane 35 posle 72 casa od trnutka kada sam popila pilulu dan posle ili odmah sjutra uvece u isto vrijeme
srdacan pozdrav
hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da nastavite s uzimanjem do kraja blistera.