Kontracepcija

day after pilula

bata i seka

postovani doktore vec sam vam pisala par puta
evo danas je vec 17ti ja jos nisam dobila uradila sam test bebi rapit petog sa prvim jutarnjim urinom,pa zatim opet 15tog isto sa prvim jutarnjim urinom oba su bila negativna
mnogo sam zabrinuta sekret mi se ne smanjuje sta da radim ocajna sam molim vas za brz odgovor

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća niej uzrok izostanka menstruacije kod vas. Savjetujem pregled i UZV da se ustvrde drugi mogući uzroci.