Kontracepcija

diane 35

Klaudija25

danas sam bila kod ginekologa zbog izostanka menstruacije vise od dva mjeseca,doktorica mi je rekla da mi je sluznica jako tanka I da mi ne zeli davati duphaston tablete koje izazivaju krvarenje jer misli da mi ni to mozda nece izazvat krvarenje pa mi je dala diane 35 I rekla da pocnem odmah danas piti tablete I da cu nakon tog blistera imati krvarenje,mene zanima kakva je zastita od trudnoce ako sam pocela piti tablete a nemam krvarenje,treba li dodatna zastita ili je ovo dovoljno? I zanima me jesu li sve tablete iz blistera iste,popila sam tabletu od cetvrtka a trebala sam za srijedu

Dejan Šakoronja, dr. med.

Iste su. Zaštita je od prve pilule. Poslušajte svoju doktoricu.