Kontracepcija

Diane 35 i kasalj....

elisa

Dobara dan postaovana doktorice...Puno vam hvala na detaljnim odgovorima ali imam jos jedno pitanje popila sam prvu kutiju Diane 35 i dobro sam se osjecala al pocelo me grlo bolit i pocele sam pit xiclav pocela sam pit dok sam imala smao jos dvije diane u kutiji al sad dobiva nenormlne napade kaslja bolove i zrenje u plucima pocelaw sam da iskasljajem slajm i prvu noc sam imala temperaturu 37,5 sve je ostalo uredu samo neznam da li mi smetal kontracepcija ili se sto sam mijesala xiclav ili me samo boli grli...Unaprijed zahvalana ..Veliki pozdrav...

Nataša Šemnički, dr. med.

elisa ,

tegobe su vrlo vjerovatno vezane za infekciju.
Svakako se javite i svojoj obteljskoj liječinici na pregled.

L.p.

Maria0

Poštovani,
Tjedan dana pijem Diane 35 zbog policisticnih jajnika i od kad sam ih počela pit imam suh kasalj, pročitala sam da je neka djevojka koja je uzimala terapiju ignorirala simptome poput kaslja i kratkog daha i srusila se i na kraju umrla. Uz kasalj mi još curi nos samo i imam neku blagu bol u prsima koja 'seta' sada ne znam Jel to posljedica pilula ili ne, da li da ih prestanem piti? Ima li kakav drugi oblik liječenja policisticnih jajnika osim hormonske terapije, osim skidanja težine jer sam ionak premrsava.

Maria0

A u uputama pise da se javi liječniku ako se pojave simptomi i tamo je naveden neuobičajen kasalj

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzimajte dalje. Kašalj je prema opisanom povezan s respiratornim infektom.