Kontracepcija

Diane 35 ili Yasmin

Diane 35 pijem vec 3mj.samo za kontracepciju. Radila sam papa test i sve je ok i za kontr.gin mi je dao diane 35 ali sam na forumima procitala da su diane35 za policisticne jajnike. Da li mogu sama preci na Yasmin jer mi je lose od diane35. Stalno sam neraspolozena, muka mi je i jos masa nekih nus pojava. Sta da radim, da li da nasatvim sa diane ili predjem na Yasmin posto vidim da dosta djevojaka koristi Yasmin?! Unaprijed hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Pa i Yasmin je za policistične jajnike. Ako baš želite promijeniti, idite na Logest ili Triquilar.