Kontracepcija

Duphaston odgoda menstruacije

josipa111

Postovani,
Imam pitanje u vezi duphastona. Zadnju mengu sam imala 23.3.2018. Kada bih trebala poceti uzimati duphaston kako bih odgodila menstruaciju? S tim da vec 2 dana osjecam kao da cu dobiti,.imam proziran iscjedak I pritisak u zdjelici kao da cu dobiti menstruaciju

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, počnite s uzimanjem duphastona otprilike 5 dana prije očekivane menstruacije. Dokle god uzimate duphaston neće biti krvarenja.