Kontracepcija

kontracepcija i antihistaminici

Vanja555

Poštovani,

pijem lindinnete 20 vec 3god.. i zanima me pošto svako proljece moram piti tablete za alergiju, trenutno pijem daselta 5mg! a negdje sam procitala u clanku da antihistaminici smanjuju djelovanje kontracepcije!? i zanima me da li je to istina

Unaprijed hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, antihistaminici ne smanjuju djelovanje kontracepcijskih tableta.