Kontracepcija

yasmin

azalea

od ginekologa sam dobila upute da kontracepcijske tablete djeluju od prvog dana uzimanja međutim na internetu sam pročitala da se preporuča korisititi dodatnu zaštitu u prvom ciklusu.je li to istina?zanima me kolika je mogućnost trudnoće u prvom ciklusu uzimanja?uzimam yasmin redovito treći tjedan.
zahvaljujem!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Djeluju od prvog dana uzimanja. Ljudi koji pišu po internetu obično nisu doktori pa ih nemojte uzimati ozbiljno.