Kontracepcija

gubitak nevinosti

laura1111

evo imam jedno pitanje s deckom sam izgubila nevinost prije dvadeset dana izgubila sam malo krvi i poslije toga imali smo spolne odnose jos deset puta koristili smo zastitu(prezervative) al sada mi menstruacija kasni sedam dana i zabrinuta sam da nisam mozda trudna jos nisam bila ni kod ginekologa pa sad me zanima dal da idem kako da postupim u ovoj situaciji nemam nikakvih poremecaja ni u prehrani ni u nicem al prije jedno deset dana povracala sam i imala temperaturu i to me je proslo nakon par dana i sad mi je zdravlje normalno jedino me brine zasto jos nisam dobila menstruaciju jesam li mozda trudna mozda nisam objasnila to kako treba al molim vas za pomoc sta da radim??? hvala vam unaprijed!!

Natalija Beljo, dr. med.

Ako ste koristili kondome nema panike radi trudnoće. Sad svakako posjetite svog ginekologa radi redovitih pregleda i eventualno radi korištenja kontracepcije.