Kontracepcija

hitna kontracepcija

petak

Trebam savjet... dogodilo se da je jučer za vrijeme spolnog odnosa 23. dana ciklusa kondom puknuo...kolika je mogućnost da nastupi trudnoća? te mogu li se ja obratiti liječniku opće prakse ili samo ljekarniku za hitnu kontracepciju pošto danas nema ginelologa?

HVALA

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ajde prvo malo proučite topik o hitnoj kontracepciji, http://www.cybermed.hr/index.php/...acepcija/pilula_za_dan_poslije_hitno, pa pitajte ukoliko vas još nešto zanima.