Kontracepcija

Hvala Vam

Kao prvo zelim Vam zahvaliti sto imate toliko strpljeneja da odgovarate na nasa pitanja a citajuci forum toliko ima slicnih npr.da li mogu ostati trudna ako pijem pilule, (sok od ribizla koji sam koje sam ja postavila i jos se crvenim zbog toga) koje su najbolje i dosta vec postavljenih i imate strpljenja da se svakoj od nas obratite s rijecima utjehe koje nam tako cetso trebaju, s jedne strane utjeha a opet s druge tako odgovorno i profesionalno, i zato jos jednom hvala. Prave su zene sretnice koje imaju Vas za osobnu doktoricu i da su bogdom svi kao Vi, ne bi uopce postojala fofija od ginekologa happy
Imam sada jedno kratko pitanje. Da li alkohol moze utjeceti na dejstvo pilule? Pijem Yasmin pretezno oko 13h ali se od vikenda do vikenda desi i koja casica alkohola pa me zanima da li moze stetno utjecati na dejstvo pilule i da li kontracepcija moze biti smanjena. Da budem malo preciznija npr.10-tak casica pelinkovca subotomnavecer happy

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Au, 10-tak čašica nije baš malo happy. Ali i ja sam nekad izlazila subotom pa razumijem. Neće se ništa desiti, zaštita će biti održana.
Hvala na pohvalama.