Kontracepcija

KONTACEPCIJA

luma

POŠTOVANA DOKTORICE,
MOLIM VAS ZA SAVIJET.IMAM BEBU OD MJESEC I POL.NISAM JOŠ OTIŠLA NA PREGLED.IDEM VRLO USKORO.LIJEČNIK MI JE REKAO DA DO TADA ODLUČIM O KONTRACEPCIJI.NISAM NIKADA IMALA SPIRALU I MALO SAM SKEPTIČNA ZA TO.KOJE BI TABLETE BILE SA NAJMANJE HORMONA.PRIJE SAM PILA TRINOVUM I CELESTE.OD JIH SAM SKROZ KRVARILA I BILA RAZDRAŽLJIVA.KOJA BI PO VAMA BILA NAJBOLJA METODA ZAŠTITE?
UNAPRIJED HVALA!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ako dojite nemojte koristiti tablete, zato vam je doktor vjerojatno i preporučio spiralu. Ako ne dojite, probajte Logest, on ima najmanje hormona.

luma

Da,dojim.Hvala na brzom odgovoru.Onda ću ipak dok dojim kondom(odnosno muž),a poslije te tablete.
HVALA NAJLJEPŠA!