Kontracepcija

Ispao kondom pun sperme

tiki1996

Poštovani,
Tokom spolnog odnosa decko je svršio u kondom, ali smo kratko vrijeme jos imali odnos. Kada ga je isao izvadit van kondom pun sperme je ostao u meni. Kondom nije pukao ali se je sperma malo razmjena posvuda. Postoji li mogućnost da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Da li ste trudna ne znam , ali šansa postoji. Ako još nije kasno i ne želite trudnoću sugeriram pilulu za dan poslije.

tiki1996

Kolka je mogućnost da sam trudna? Ali dio kondoma je bio izvan. Kako je moguće da sam trudna?

tiki1996

A i on je drko dan prije.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam što mislim o vašem problemu.