Kontracepcija

izostala menstruacija

latica_123

Poštovani, vjerojatno vas je ovo puno zena pitalo ali nemam vremena traziti ovu temu...naime pijem yaz tablete vec 2,5, godine i stvarno mi nikada nije izostala menstruacija, medjutim imala sam spolni odnos i poslije njega imala jos dvije tablete prije ovih placebo, i kad sam pila placebo jednu sam si uskratila i odma pocela piti rozu (sasvim slucajno, znaci nisam imala 4 placebo dana nego 3) i sad doslo mi je nesto poput iscjetka ali jako jako jako malo ...postoji li mogućnost trudnoće? inace ja sam sad vec na 6-toj rozoj tableti nove kutije, nisam nista prekidala....(uz to sve imala sam veliki ispit u ponedjeljak pa sam bila i pod stresom)

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
vjerojatno je došlo do probojnog krvarenja. To Vas ne treba zabrinjavati. Ne postoji mogućnost trudnoće.

latica_123

Čak i ako sam zaboravila popiti tabletu u ponedjeljak a taj spolni odnos (uz prekinuti snošaj ) imala u subotu?

Ivo Balenović, dr. med.

Čak i tada ne postoji mogućnost.