Kontracepcija

izostanak menstruacije nakon poroda

azrica

Postovani.. trebam vase misljenje i savjet. Rodila sam 2.6.prirodnim putem, bez ikakvih komplikacija. Nakon poroda krvarila sam otprilike 3tjedna,i nakon dva tjedna od toga, dobila sam menstruaciju koja je trajala 7 dana i bitno se razlikovala od mojih prijasnjih menstruacija jer me uopce nije boljelo, cak nije bilo ni obilno. Nakon toga sam imala spolne odnose ali sa prekinutim snosajem. Dva tjedna nakon pocetka menstruacije pojavio mi se smedji iscjedak koji je trajao par dana. Sljedecu menstruaciju sam morala dobiti 12.8.ali izostala je i sada ponovno imam smedji iscjdak. To me jako zabrinjava. Dali to sve moze biti povezano sa dojenjem?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Povrezano je vjerovatno s dojenjem i iscjedak i izostnak menstruacije.