Kontracepcija

Jesam li trudna?

Maja977

Poštovani,
danas sam sa deckom imala kratko trljanje spolnih organa. Ja sam imala donje rublje i donji dio pidžame, a decko je imao samo donje rublje i u jednom trenutku je bio bez donjeg rublja ali na nekih minutu do dvije. Dakle, ejakulacija se nije dogodila (nije ni vremenski bila blizu) i sve je bilo potpuno suho. Jucer mi je bio 5. dan menstruacije, ujedno i posljednji dan. Trebam li se brinuti oko mogućnosti trudnoće?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji nikakva šansa da bi na taj način došlo do trudnoće.