Kontracepcija

kasni menstruacija

anchy43

Jos jednom postovanje!

Dva dana nakon Vaseg odgovora sam docekala menstruaciju i laknulo mi je.
Trajala je mozda 2 dana, s tim da je prvi dan bio udarni a drugi nesto malo.
Nadam se da je to normalno..

Jucer sam ponovo uocila nesto krvi, danas takoder.

Moj doktor je trenutno na godisnjem, a sada sam vec malo vise zbunjena..

Recite mi, molim Vas da li je to sve nakon prestanka koristenja pilula normalno ili?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalno je svakako.

pomozitee

Poštovani,
menstruacija mi kasni dva dana, inace su mi ciklusi uredni... Naime, imala sam upalu mjehura, te bakteriju u urinu i pijem vec 15 dana antibiotik "trizolin".. iako imam simtome ko i inace pred menstruaciju ( bolne i netecene grudi, prištici, nervoza, grcevi u donjem djelu trbuha) nje i dalje nema... postoji li mogucnost da kasni zbog koristenja antibiotika i ako da, kad da je ocekujem?
Hvala unaprijed..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je kašnjenje od upale. A kad da je očekujete to zaista ne znam.
Nisam vidovit. Ako ste spolno aktivna napravite i test na trudnoću.

soul1

Poštovani, prije dva mjeseca imala sam zaštićeni odnos zadnji dan plodnih dana, 13 dana nakon toga dobila sam menstruaciju koja je trajala 5 dana. Idući mjesec sam imala ovulaciju koju sam prepoznala po vaginalnom iscjedku te menstruaciju opet u trajanju od 5 dana, međutim ovaj mjesec mi menstruacija kasni. Postoji li možda ikakva mogućnost trudnoće? i možete li mi objasniti kako izgleda tzv. lažna menstruacija?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji ako ovaj ciklus niste imali odnose.

keti123

Postovani,menstruacija mi kasni oko 10 dana.Moj ciklus stalno varira i nikad mi nije tocan,ovaj mjesec sam imala jaku upalu mjehura i jos uvijek pijem zinnat! Imala sam tijekom ciklusa s deckom dva spolna odnosa prvih 10 15 sekundi bez kondoma a ona do kraja s kondomom s time da ne svrsi u mene nego van,bojimo se jer njemu uvijek curi vodica neka,jel moguce od tog zatrudnit ili je to samo sluz ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ta voda nije sperma nećete zatrudnjeti prema opisanom.