Kontracepcija

Kašnjenje menstrucije

Doroteich

Bok...
imam problem...trebala sam dobiti mengu 20.12. i na taj dan sam dobila smedi iscjedak..koji je trajao 5 dana kao sto mi i traje menga...imala sam spolne odnose ali nijedan kondom nije puknuo, sa tim je sve uredu... zivcana sam cesto i stalno mislim da cu dobiti menstruaciju, ali ne dolazi... u cem je problem?! Dali sam zapravo imala mengu tih 5 dana ili... :S sad

Natalija Beljo, dr. med.

Ako je trajao 5 dana zašto ne bi bila menga , ne mora uvijek curiti. Ako mislite da bi mogla biti trudnoća napravite test.

Zara121

Imam 20 godina,imam spolne odnose sa deckom (uvijek kodnom i NIKAD ne ejakuira u mene). Menstruciju sam trebala dobiti 13.02. no jos uvijek je nema,naglasavam da sam napravila jucer test (Clearblue) i pokazao je negativno, imala sam napocetku drugog mj. prvih tjedan dana peckanje tijekom mokrenja,a zatim mi se pojavila bol u bubrezima,to je sve trajalo 2 tjedna,otišla sam liječniku i dobila antibiotik (nisam ga do kraja popila) sto je vjerovatno bila neka opasna upala ,imam bijelkasti iscjedak,bolne i nabrekle grudi i napuhnutost,dali kasni zbog te upale i antibiotika ili se trebam zabrinut?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.