Kontracepcija

strah me

at_night

imala sam spolni odnos 2.dan menstruacije i decko je naravno svrsio u mene, ciklusi mi inace nisu bas redoviti ,postoji li mogucnost trudnoce? samo da napomenem jedem meso ko nenormalna iako sam godinama bila vegetarijanac
hvala

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

A kakve veze sad ima ovo meso happy? Niste trudni. Ajde si malo naučite o ciklusu

at_night

puno hvala na odgovoru happy ma znate, zbunilo me , na nekom forumu sam citala gdje djevojka kaze da je ostala trudna, a kao odnos je imala za vrijeme mjesecnice (neplodni dani)....i meni je to nemoguce , pa sam htjela provjeriti

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Razne djevojke će svašta po internetu pisati, vi vjerujte svom zdravom razumu i doktorima happy.