Kontracepcija

Amaranth626

Postovani prije 3 dana imala sam odnos sa deckom i svrsio je u mene..ujutro sam uzela tabletu za "dan poslije" koliko djeluje ta tableta s tim da sam samo jednu popila? Poslije toga takodjer smo opet imali odnos i isto se dogodilo s tim da vise nisam popila tabletu...kolike su vjerovatnosti da ostanem trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pročitajte postove o piluli za dan poslije. Dosta ste neupućeni i ne znate uopće kako djeluje, a glavno ej da ste ju uzeli.
Nakon što pročitate druge postove shvatitćete bit uzimanja i kada se uzima.