Kontracepcija

Nan_2113

Poštovani, zamolila bih Vas da mi odgovorite na pitanje.
Imala sam više spolnih odnosa za redom u vrijeme plodnih dana. No koristen je kondom (niti jednom nije pukao) i svrsavanje se odvilo vani (izvaden je prije vremena i svrsavanje je vani u njega, potom je skinut i stavljen drugi). Svaki put prije kontakta vagine penis je opran i stavljan je novi kondom. Takoder ruke su isto oprane vodom i sapunom.
Molim vas da mi kazete da li postoji ikakva mogucnost do trudnoce?
Nadam se da ne postoji nikakva jer stvarno nismo imali kontakta, a zaista pazimo maksimalno! a zaista nisam u poziciji za trudnocu.
Hvala Vam puno na odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.